Головні події

Этот яркий и веселый праздник - Новый год - отмечается по всему миру в ночь с 31 декабря на 1 января по-разному, однако, везде он любим и ожидаем.

Під час ремонту сходів біля Десятинної церкви у столиці будівельники натрапили на палац князя Володимира Великого.

Напередодні Дня науки Президент Петро Порошенко зустрівся з провідними науковцями України та вручив державні нагороди і державні премії за найбільші досягнення в галузі науки і техніки за 2015 рік.

12 квітня у Міністерстві освіти і науки відбулася зустріч Лілії Гриневич з директором департаменту освіти офісу Майкрософт у Центральній та Східній Європі Крістодолосом Папафотісом.

10 травня  відбулося  засідання оновленого складу колегії Мінкультури.«Переконаний, що спільно з оновленим складом Колегії ми зможемо ефективно опрацьовувати усі актуальні питання, що постають перед відомством, коригувати та ефективно впроваджувати найважливіші напрямки діяльності Мінкульту», – сказав Міністр Євген Нищук. 

У Лос-Анджелесі під час урочистої церемонії найпрестижнішої кінопремії оголосили всіх цьогорічних лауреатів

Співачка Дженніфер Лопес дала перше шоу у Лас-Вегасі.

Оскар Айзек сыграет в фильме гигантское чудовище, которому поклонялись в Древнем Египте.

Президент Украины Петр Порошенко посетил творческий вечер "С теми, кого люблю. Творчество во имя Родины" по случаю 80-летия Ады Роговцевой,

Міжнародний день театру був встановлений в 1961 році IX конгресом Міжнародного інституту театру (МІТ) і святкується 27 березня.

30 січня 2016 року знову на сцені Великого залу Оперної студії Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського — безсмертна опера Шарля Гуно «Фауст».

Само слово «вертеп» имеет старославянское происхождение и означает «ущелье» или «пещеру». Считается, что этот вид кукольного театра получил распространение в Российской империи благодаря украинским студентам.

Щоб осягнути всі дрібні, проте такі важливі нюанси свого часу, потрібно читати якісну художню літературу тої країни, в якій живеш. Be In Trend підготував список з десяти українських сучасних письменників, твори яких варто читати: Жадан, Андрухович, Дереш та інші.

13 травня у Національному музеї  літератури України відбулося відкриття  літературно-мистецької акції до 100-річчю з дня смерті класика єврейської літератури – «Згадуючи Шолом-Алейхема».

Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку (починаючи з 1967) 2 квітня — в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Мир фантастики всегда будоражил умы людей.

В песне «Российский патриот» группа показала и высмеяла сторонников Путина!

Тепер в Лондоні на одну цікавинку більше. Неймовірний і сучасний ресторан Food Ink, у якому все створено за допомогою 3D-технології.

Невероятно полезная информация для интересующихся людей, как качественно и бесплатно провести досуг в Киеве. Почти как ночь музеев.

Христос воскресе! Сегодня мы воспоминаем евангельское событие, случившееся через восемь дней после воскресения Христова.

Концерт Вахтанга Кикабидзе перенесет вас в атмосферу яркого и незабываемого грузинского праздника.

Экзотика, яркие впечатления и захватывающее дух цирковое мастерство – все это ожидает вас.

Музыкальное творчество группы известно по всему миру, а каждое живое выступление собирает полные аншлаги.

The Prodigy концерт в Киеве – это яркое торнадо рейва, дух свободы и мощь электронной музыки. 

Знаменитий майтер гумору та сатири, один з найвідоміших українців дає виставу у Києві.

Православные Христиане Празднуют велий праздник Рождества Христового!

Трапеза на Святвечер — это праздничный ужин накануне Рождества Христова. На Рождественскую вечерю традиционно полагается готовить 12 постных блюд.

Велики силы молитвы человека, сказанные им искренне, так как эти молитвы идут прямо к Богу.

14 квітня — Страсна П’ятниця, день, в який Господь наш Іісус Христос пройшов через неправедне засудження, приниження, страшні тортури і знущання, Розп’яття та Страждання на Хресті, і, зрештою, через смерть на ньому за кожного з нас.