Релігія
Інструменти
Шрифт
  • Font Size
  • Default

21 вересня у православних велике дванадесяте свято — Різдво Пресвятої Богородиці. А у Софійського собору — храмове. Про це написав у себе на ФБ-сторінці ректор Православного Університету Святої Софії-Премудрості протоієрей Георгій Коваленко.

«Кияни! Сподіваюся, ви знаєте, що завтра не просто одне з дванадцяти найбільших православних свят року, яке в народі називають Другою Пречистою, а в церкві — Різдвом Божої Матері?» — пише отець Георгій.

«Завтра храмове свято собору Святої Софії-Премудрості, який височить над Києвом уже 1000 років.

А ще — свято ікони Премудрості Божої, яка знаходиться в іконостасі Софії Київської і є взірцем «богословія у фарбах» XVIII століття та ілюстрацією притчи Соломонової, яку читають напередодні Богородичного свята.

Планую обов’язково завтра завітати до Національного заповідника “Софія Київська”», — написав отець-ректор.

***

Сайт Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості вітає усіх із Різдвом Божої Матері, Софію Київську — із храмовим святом.

Ми щиро вдячні за співпрацю і віримо, що Премудрість Божа надихне нас на спільні цікаві та змістовні проекти і заходи. А гостям Софії та студентам Відкритого Університету дасть вірні орієнтири у житті, принесе користь від пізнання та допоможе втілити на практиці здобуту премудрість.