Туристичні поради та відгуки
Інструменти
Шрифт
  • Font Size
  • Default

Ви збираєтеся в перший раз виїхати за межі своєї країни і відвідати бажане місце? Пропонуємо Вам декілька порад, які допоможуть Вам зробити Ваше першу подорож за кордон найбільш комфортною і незабутньою.

Перш за все, потрібно постійно тримати такий важливий документ, як паспорт, при собі. Ніколи не залишайте його в якості застави, і обов'язково переконайтеся в наявності в ньому віз, в тому числі, транзитних, щоб уникнути проблем в іншій країні і не зіпсувати такий довгоочікуваний для Вас відпочинок.

Попередньо перевірте свій квиток. Зокрема, зверніть увагу на те, щоб прізвище та ім'я, написані в ньому, точно збігалися з написанням їх у Вашому закордонному паспорті.Так як, на жаль, від помилок ніхто не застрахований. А краще виявити їх, все-таки, заздалегідь. Буде час все виправити, і розв'язати проблему, ймовірно, вдасться.

Перед поїздкою також бажано детально ознайомитися з різними деталями країни в яку Ви вирушаєте. Зокрема, з'ясуйте яка грошова валюта там найбільш часто використовується. І, відповідно, краще заздалегідь запасіться такими грошима, обмінявши національну валюту Вашої країни, на потрібну Вам для перебування в державі, до якої збираєтеся відправитися.

Також добре було б заздалегідь подивитися прогноз погоди, яка обіцяє бути під час, коли Ви будете там знаходитися. Це допоможе Вам найбільш комфортно провести час, так як Ви зможете заздалегідь запастися, в тому числі необхідним одягом, а це також важливо. Адже Ви не хочете позбавити себе можливості відвідати цікаву екскурсію тільки через те, що у Вас не буде одягу по погоді?

Якщо ж Ви збираєтеся відправитися в подорож в одну з країн Азії або Африки, не варто забувати і про, так би мовити, правила гігієни. Зокрема, воду потрібно пити тільки спеціальну - покупну, а не з-під крана, щоб не привести з собою з поїздки разом з новими емоціями і якусь хворобу. Також, відправляючись в одну з таких країн, бажано зробити щеплення від малярії. Краще убезпечити себе і перестрахуватися. До речі, і про безпосередню страховку забувати не варто.

А, якщо Ви збираєтеся відправитися в мусульманську країну, свій курортний гардероб краще замінити на більш скромний і суворий. Краще особливо не виділятися з натовпу. І, звичайно ж, потрібно стримано поводитися, щоб не спровокувати гнів місцевого населення. Взагалі перед поїздкою в нову країну варто ознайомитися з культурою жителів цієї держави, звичаями. Не нехтуйте інформацією. Також, з метою безпеки, краще мати при собі телефони Посольства або Консульства, щоб, у разі чого, мати можливість зв'язатися з ними.

Сподіваємося, що Ваша подорож за кордон залишить море позитивних емоцій і обійдеться без неприємних сюрпризів. І Ви обов'язково захочете повернутися в цю країну знову.

Пам'ятайте, що важливою складовою Вашої успішної поїздки – є своєчасне отримання візи. Віза - це початок Вашої поїздки в більшість країн.

Гарних Вам подорожей!