Солом'янка
Інструменти
Шрифт
  • Font Size
  • Default

 

Саме таке риторичне питання постає після того, як пройтись Солом’янським районом міста Києва. Подекуди виникає стійке відчуття, що мешканці Києва заважають владі спокійно жити.

Дійсно, чиновники позаймали тепленькі місця, дивляться на події, що відбуваються, з вікна свого персонального автомобіля, або із службового кабінету.
І, здається, що чиновники живуть самі по собі, а кияни, зі своїми потребами – окремо.
Це «стійке відчуття» підтвердилося після спілкування з громадою, що мешкає в багатоквартирному будинку по вулиці Олексіївська, 11 , що у Солом’янському районі Києва.

Питання, що хвилює громаду будинку просте, а зважаючи на бездіяльність київської влади – складе. Полягає воно в тому, що вже декілька місяців зламався і не працює ліфт. Все б нічого, але в будинку проживають переважно або старенькі пенсіонери, або молоді подружжя з малолітніми дітьми. І ось, кожен день, протягом багатьох місяців молоді батьки з маленькими дітьми на руках, з колясками, долають сходи зверху – вниз по декілька раз на день. Чиновники, мабуть скажуть, це ж добре, спортом займатися корисно.! А що ж люди похилого віку? Як їм бути, коли здоров’я вже не дозволяє займатися «спортивним спуском та підйомом» по східцях.
Хтось, мабуть здивується прочитавши цю інформацію, але люди похилого віку неділями не виходять на вулицю, просять сусідів купити їм поїсти у крамницях, а також придбати найнеобхідніші речі для повсякденного життя.

Можливо пан Кличко, або пан Шкуро самі прийдуть у цей будинок, куплять людям, які не можуть зійти за станом здоров’я на перший поверх поїсти, попити...
А, можливо пан Шкуро, або пан Кличко виконають свої прямі посадові обов’язки та проконтролюють своїх підлеглих щоб ті своєчасно та якісно відремонтували ліфт??

Ну, що ж, ще почекаємо..
Далі буде