Солом'янка
Інструменти
Шрифт
  • Font Size
  • Default

Шановний пане мер Києва Кличко, шановний пане голова Солом’янського району Шкуро!

Бездіяльність посадових осіб ваших адміністрацій не має меж. Безвідповідальність, цинізм, байдужість до простих людей – це тільки крихти нормативної лексики у вашу адресу та адресу усієї місцевої та районних адміністрацій.

Уявіть, що люди, що проживають по вул. Преображенська 22/9,  вже близько 10 діб без тепла, гарячої води, просто кинуті на призволяще!

Як мешканець району та громадський діяч зроблю усе можливе для скорішого вирішення цих питань. Звернувся за допомогою до депутатів Київ Ради від об’єднання Самопоміч Олексія Руденка та Андрія Таранова, а також сповістив відповідні служби, які несуть пряму відповідальність у цих питаннях.

Як керівник безкоштовної юридичної  приймальні, зі своїми юристами надаємо допомогу в складанні Актів обстеження житлового будинку, а саме : відсутність опалення та гарячої води з 18 по 28 жовтня 2016 року відповідно до Закону України « Про надання житлово-комунальних послуг».

На моє глибоке переконання, безвідповідальні чиновники мають  бути покарані, людям мають бути відшкодовані кошти за ненадані послуги.

Віталій Руденко