Солом'янка
Інструменти
Шрифт
  • Font Size
  • Default

Громадські активісти Солом’янки проводять важливу аналітичну роботу щодо вивчення вагомих питань життедіяльності Солом’янського району Києва, та діляться своїми напрацюваннями з громадою.

Хронограф пропонує вашій увазі матеріал визнаного активіста Відрадного, - Антона Осьмака

Далі збережений текст оригінала. "Багато розмов іде про долю нашого кінотеатру, але давайте трохи подумаємо. Чи є сенс його відновлювати в тому стані, яким ми його памятаємо, чи буде наповнюваність зали, чи є сенс взагалі в кінотеатрі з однією великою залою на цій території. Подана петиція на реконструкцію, а чи є сенс в ній?

Мені здається, шо краще всього кінотеатр знести (всерівно будівля знаходиться в аварійному стані і реально ії відновлення - забава дорога і безтолкова) і на його місці звести торгівельо-розважальний комплекс.

ЯКІ ДЛЯ ЦЬОГО ПЕРЕДУМОВА.

1. Є реальний попит на кінотеатр, але не однозалову громадину - а з декількома невеликими комфортними залами.При цьому, одна з зал може бути в форматі кіноконцерного приміщення. Кінотеатр для такого комплексу може бути якірним об'єктом.

2. На районі є потреба в сучасних мережевих фастфуд ресоранах, по типу Пузатої хати, Мака, КФС. Але скоріше в форматі Фаст-фуд зони. Такі рішення досить поширені в Європі, і бачив такий формат вже в Києві.
3. На районі немає жодного великого (не мається на увазі гіпер) супермаркету. Найближчій локальний більш-менш великий супєр - на Лєбєдєва-Кумача). Все інше - не лежить в радіусі ближньої доступності. (Космополіт, Мармєлад, Квадрат-Лейпциг. Сільпо на Якутській, Новус на Святошино).

ЯКІ ПЕРЕСТОРОГИ.

1. Ностальгія. У багатьох корінних мешканців з цим кінотеатром звязано багато спогалів.
2. Обмежана територія. Для більш-менш робочого проекту треба принести жертву декілька зелених шматків та наливайон
3. Обмежане місце для парковки і проблема з наявною парковкою (вирішується організацією паркування з видіенням карманів вздовж Героїв. А також напроти Спортшколи та Укртелекому).

4. Невдоволення жителямі двох будинків, що знаходится біля кінотеатру (Сучасні методи будівництва набагато тихіщі і чистіші аніж звичні).
5. Близкість школи та дитячого садка. Але зновуж таки це вирішується планувальними рішеннями та урбаністикою території.

ЩО МОЖЕМО ЗРОБИТИ.

1. Привернути увагу до данної території та актуальності ії розвитку. Звісно, поки ідуть судові процеси по кінотеатру - ніяких рухів не буде. Але активний абговорення актуалізує проблему. Ну і є ментальна фішка - Ідеї притягують!
2. По мінімуму - формування громадської думки по цьому питання, проведення громадських слухать з поданням результатів до КМДА. навіщо - а щоб не проснулися зранку і не виявили на цьому клаптику землі будівництва чергового 25-40 поверхового монстра."