Солом'янка
Інструменти
Шрифт
  • Font Size
  • Default

Часом виникає таке відчуття, що Київ та київські вулиці нагадують зйомки часів другої світової війни.

Вулиці перериті та кинуті напризволяще! У більшості випадків, нічого не огороджено, люди можуть просто впасти у не заритий котлован!

Наведу тільки один приклад. До мене, як до юриста, звернулися мешканці, що проживають за адресою: м. Київ, вул. Преображенська, 22/9 з наступним питанням.

З 31 жовтня по 1 листопада 2016 року у дворі зазначеного будинку СВП «Київські теплові мережі»  ПАТ « Київенерго»  проводило ремонтні роботи. По цей час не проведено відновлення благоустрою. Також, зона виконання робіт не огороджена, що може нанести загрозу життю та здоров’ю пересічних громадян.

Просимо вас надати інформацію - на підставі яких дозвільних документів виконувалися ці роботи та був порушений благоустрій прибудинкової території.

Також, просимо надати інформацію про дату початку та закінчення цих робіт. Просимо надати копію Контрольної карти на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення за адресою вул. Преображенська, 22/9 .

Просимо проконтролювати та забезпечити закінчення робіт та відновлення благоустрою за цією адресою

У разі виявлення порушень Законодавства під час виконання цих робіт (не подовження терміну дії Контрольної карти на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення та інше) просимо надати інформацію стосовно заходів, які були застосовані до виконавців  цих робіт.

Звертаюся до усіх мешканців Києва! Фотографуйте оцей безлад! Фіксуйте його документально! Сповіщайте під підпис керівництво КМДА!

Винні мають понести відповідальність та бути фінансово покарані!

Не будьте байдужими до свого міста, свого життя, та безпеки!

Віталій Руденко - Солом’янський голос