Солом'янка
Інструменти
Шрифт
  • Font Size
  • Default

Шановні солом’янці! Пропонуємо вашій увазі оголошення про громадські слухання

Анонс: ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПРИ ОБГОВОРЕННІ ПРОЕКТУ НА ТЕМУ: «РЕКОНСТРУКЦІЯ ПАРКУ З БЮВЕТНИМ КОМПЛЕКСОМ НА ВУЛ. КАДЕТСЬКИЙ ГАЙ ТА ВУЛ. ІВАНА ПУЛЮЯ У СОЛОМ’ЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА»

18 березня 2017 року о 10:00 у Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за адресою: м. Київ, Повітрофлотський просп., 41 (каб. 459) відбудуться громадські слухання проекту на тему: «Реконструкція парку з бюветним комплексом на вул. Кадетський гай та вул. Івана Пулюя у Солом’янському районі м. Києва».

Проект реконструкції парку з бюветним комплексом на вул. Кадетський гай та вул. Івана Пулюя у Солом’янському районі м. Києва розроблено ТОВ «КИЇВМІСЬКБУД-БМУ № 1» (тел.: (050) 440 71 28) за результатами відкритих торгів, замовником яких є КП «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА».

З матеріалами проекту можна ознайомитися в Комунальному підприємстві виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища» за адресою: вул. Хрещатик, 32, м.Київ (тел.: (044) 221 60 70) у понеділок та четвер з 15:00 до 18:00. Зауваження та пропозиції до вказаного проекту приймаються на e-mail: korobko2010@ukr.net, не пізніше 18:00 15.03.2017. Пропозиції та зауваження, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства.

У громадських слуханнях можуть взяти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), представники їх об’єднань, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.