Спорт
Інструменти
Шрифт
  • Font Size
  • Default

Донецький "Шахтар" перегоав португальську "Брагу" на її полі із рахунком 1:2.

Як інформує офіційний інтернет-сайт клубу "Шахтар" відбулася післяматчова прес-конференція.

Мірча Луческу: У Львові на нас чекає складна гра

Головний тренер «Шахтаря» – про матч із «Брагою».

– Видовищний поєдинок двох гідних суперників. У першому таймі ми добре організували оборону. За великим рахунком «Брага» нічого не створила, за винятком одного удару в бік воріт. Ми ж наприкінці першого тайму використали можливість після кутового – і забили. Знали, що граємо проти технічного, агресивного колективу. Намагалися не давати їм вільних зон для побудови атак. Зі свого боку в другому таймі використали швидкі атаки й контратаки – це могло призвести до більшого рахунку. «Брага» – добра команда, і я гадаю, що у Львові на нас чекає складна гра. Спробуємо дуже якісно підготуватися до другого матчу т пройти далі в Лізі Європи. 

– Оцініть, будь ласка, гру Марлоса. З одного боку, він віддав чудовий гольовий пас. З іншого, замість того, щоб вирішувати епізоди, намагався закотити м’яч у ворота. 
– Марлос зіграв добре. Він завжди на першому плані, коли команда його потребує. Я не маю до нього жодних претензій. 

– Чи сьогоднішній матч показав, що «Шахтар» уже майже пройшов до наступної стадії та може почуватися розслаблено?
– Ні. Попереду в нас дуже важкий поєдинок. Ми в принципі граємо вдома, але на нейтральному полі – це не наш рідний дім. 

– Після матчу ви хвалитимете футболістів за перемогу на чужому полі або скажете про пропущений м’яч на останніх хвилинах?
– Ні, я привітав хлопців і потиснув усім руки.

Паулу Фонсека: В нас залишається надія

Прес-конференція наставника «Браги» після матчу з «Шахтарем».

– Цього вечора все було вирішено чи ні?
– Ні, ще нічого не вирішилося. Справді, тепер нам буде складніше перемогти. Та в нас залишається надія на те, що ми зможемо забити два м’ячі в Україні. Ми маємо вірити і не здаватися.  

– Чи могла «Брага» сьогодні зіграти краще? І друге: матч проходитиме у Львові, а не в Донецьку. Чи може це якось вплинути на результат?
– «Брага» діяла ефективно, в нападі трохи краще, ніж «Шахтар». Лише наприкінці першого тайму ми пустили суперника до своїх воріт і був забитий м’яч. Це була велика гра. Ми в багатьох моментах були краще, весь час ішли вперед. Цей результат є дещо нечесним стосовно «Браги», адже ми грали добре. 

– Напередодні поєдинку із «Шахтарем» «Брага» пропустила п’ять м’ячів від «Бенфіки». Як це може відбитися на наступних матчах?
– Я був би занепокоєний, коли б команда дійсно грала погано. Повторюся, сьогодні ми провели добрий матч, залишалися вірними своїй тактиці. Тому попередній результат не впливатиме на нас надалі.

– Кого з футболістів «Шахтаря» ви вважаєте найкращим?
– Не можу виокремити когось одного. «Шахтар» – добротна команда, всі дуже добре зіграли. Срна, Марлос, Тайсон, Феррейра, Степаненко, Малишев… Усі гарні футболісти.

– Президент «Порту» сказав, що Жозуе повертається з оренди, з «Браги». Ви вже знаєте про це?
– Це сюрприз для мене. Не знав цього, та, в принципі, його повернення є очікуваним.