Віталій Руденко
Шрифт
  • Font Size
  • Default

Кияни масово жаліються на рахунки за опалення, і вважають їх завищеними.

Високі суми у платіжних дорученнях торкнулися фактично усіх українців, тому про рахунки за тепло кажуть у кожній українській сім’ї.

Навіть у владних коридорах зазначають про «помилки в розрахунках, через які кияни можуть отримувати рахунки за опалення з завищеними сумами».

Також, особливо у перші етапи опалювального сезону, СВП «Київські теплові мережі» ПАТ « Київенерго»не надавало у повному обсязі якісні послуги громадянам, а у деяких випадках, проводилися ремонтні роботи, тепло у будинки не подавалося взагалі, люди фактично замерзали у своїх помешканнях.

Так, до нашої юридичної приймальні, звернулися мешканці, що проживають за адресою: м. Київ, вул. Преображенська, 22/9 з наступним питанням.

З 31 жовтня по 1 листопада 2016 року у дворі зазначеного будинку СВП «Київські теплові мережі» ПАТ « Київенерго» проводило ремонтні роботи. Послуга з опалення приміщення (тепло) під час ремонтних робіт у квартири мешканців не надавалося.  І що ви думаєте? За час цих ремонтних робіт усім мешканцям цього будинку було нараховано необґрунтовані суми за опалення,  яке не надавалося. У зазначений період мешканцями ( власниками квартир)  будинку заактовано Акти про відсутність тепла та температуру квартир нижче 16 градусів, що є порушенням Закону про надання житлово-комунальних послуг. На неодноразові звернення до обслуговуючої компанії не  надано відповіді про перерахунок за відсутність послуги, а також про обґрунтування тарифів.

Громадяни цього та інших будинків звертаються за допомогою у юридичному захисті до нашої безкоштовної юридичної приймальні. І, отримують необхідну допомогу.

Про ці та інші події та інформацію, що стосуються Солом’янського району читайте на сторінці Фейсбук – Солом’янський голос

Запрошуємо Солом’янців до безкоштовної юридичної приймальні “Об’єднання “САМОПОМІЧ” Солом’янського району м. Києва.

Громадянам району надається безкоштовна юридична допомога, сприяння у вирішенні їх нагальних питань.

Запрошуємо Солом’янців до нашої приймальні!

Адреса: вул. Преображенська ( Клименко ) 23-А. офіс 3

Контактний телефон: 044-362-60-64

Час прийому: вівторок, четвер, з 16-00 до 18-00

Віталій Руденко