Україна
Інструменти
Шрифт
  • Font Size
  • Default

 

Затверджено ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Відповідну постанову №1060 прийнято Кабінетом Міністрів 16 грудня 2015 р. Про це Хронограф інформує, посилаючись на Міністерство соціальної політики України.

Ліцензійні умови встановлюють вичерпний перелік документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, а також вичерпний перелік вимог, обов’язкових для виконання під час провадження зазначеної діяльності.

Документом, зокрема, передбачено, що ліцензіат зобов’язаний до укладення договору про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном безоплатно ознайомити відвідувача із загальною інформацією про можливість працевлаштування у відповідного іноземного роботодавця, характер майбутньої роботи, умови праці та проживання в державі працевлаштування. Також посередник має перевіряти у претендентів на працевлаштування наявність документів, що підтверджують їхню кваліфікацію.

Окрім цього, ліцензіат зобов’язаний сприяти особам, яким надано послуги з посередництва у працевлаштуванні, у вирішенні питань правового і соціального захисту та інформувати їх про механізм добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні.

Ліцензійні умови передбачають, що надання клієнту послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном здійснюється лише після укладення з ним договору про надання  таких послуг у двох примірниках (один видається клієнту, другий залишається в ліцензіата).