Економіка
Інструменти
Шрифт
  • Font Size
  • Default

Міністерство юстиції України зареєструвало рішення про зміну граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку з 1 січня 2018 року.

Подала документ до Міністерства Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Зазначені граничні тарифи набирають чинності після публікації в Офіційному віснику України. Згідно з інформацією держпідприємства «Укрпошта», вартість відправки ключових видів поштової кореспонденції знизиться.

Отже, вартість відправлення листа від 50 до 250 грам знизиться до 7 гривень 50 копійок. Відправлення від 2 до 3 кілограм подешевшають на 55% – до 25 гривень. Вартість відправки невеликих поштових листівок і листів (до 50 г) залишиться без змін і становитиме 5 гривень.

Зросте тариф для відправлення посилки вагою до 1 кг виросте на 20% – до 12 гривень, а для двокілограмових – до 14 гривень. Посилка до 4 кг коштуватиме 18 гривень, що на 5,3% менше, ніж діючий тариф. Вартість пересилання посилок від 4 до 10 кг також знизиться, при цьому найбільше знизиться вартість відправлення посилки вагою 10 кг – на 18,9%, до 30 гривень. Також зміниться вартість міжнародних відправлень. Наприклад, тариф для комбінованого пересилання посилки до 5 кілограм до США зросте на 32%, тариф для авіадоставки в цьому напрямку – на 1

«Укрпошта» щорічно здійснює обробку та доставку споживачам більш як 240 мільйонів поштових відправлень, 16 мільйонів посилок і відправлень з оголошеною цінністю, 15 мільйонів переказів, а також доставляє більш як 83 мільйони пенсій.