Новини регіонів
Інструменти
Шрифт
  • Font Size
  • Default

Просто посеред білого дня у Миколаєві до квартири 18-річної дівчини увірвалися молодики й силою намагалися вивезти її за місто.

Як потому пояснювали, їх найняли перевезти дівчину, яка начебто страждала від наркотичної залежності, до реабілітаційного центру. Що тепер чекає на молодиків – дізнавались журналісти "5 каналу"

Олександра Удодова і досі не оговталася після того, як до неї в квартиру посеред дня вдерлися п’ятеро молодиків. Вони силою витягли її на двір, запхали в автівку і хотіли везти до Херсона. "Через те, що в мене ДЦП, я не могла правильно реагувати. Я намагалася одного з них – того, що мені руки тримав, вкусити. Вони, коли запхали мене в машину, мій хлопець їх затримав", - розповіла потерпіла.

За її словами, один із молодиків назвався поліцейським, інші – співробітниками "антинаркотичної асоціації" та волонтерами. Згодом виявилося, що непрохані гості діяли за вказівкою її матері. "Зі слів затриманих, прибули вони до Миколаєва за проханням, ніби-то за проханням матері потерпілої для надання їй допомоги в плані реабілітації від наркозалежності", - відзначив речник районного відділку поліції Миколаєва Світлана Тараненко.

"Мама мені розповіла по телефону, що сусіди на мене жалілися, що до мене приходить багато людей і через це у мене наркопритон", - каже потерпіла Олександра. Дівчина каже: не бачила свою матір більш як місяць - та поїхала на заробітки до Польщі. Нині зв'язку з нею немає.

Тим часом, жоден із сусідів на поведінку дівчини до поліції не скаржився. "Тут бабусі живуть, який наркопритон? Я навіть не пам'ятаю, з якої квартири дівчина", – здивований мешканець будинку Олександр Іванов. Поліція перевірила і спростувала інформацію про наркозалежність дівчини. Крім того дізналися, що затримані не причетні до правоохоронних органів.

Так само як і посвідчень працівників реабілітаційного центру в них немає. Затриманий виправдовується: сказали, що до кінця місяця у нас будуть трудові книжки, а з першого січня у Верховній Раді буде лобіюватися законопроект про реабілітацію. Проект закону вже готовий, і ми станемо державним закладом. Затриманим оголосили про підозру у спробі викрадення людини.