Головні події

У Таїланді після річної жалоби ховають короля Пуміпона Адульядета

Через пару недель в нашей части Европы начнутся военные учения, самые крупные после холодной войны.

Крымский активист Владимир Балух, осужденный по обвинению в хранении взрывчатки и боеприпасов, пожаловался на побои и жестокое обращение в изоляторе временного содержания.

Саме по це Президент США Дональд Трамп закликав Росію під час своєї промови. 

Парламент Каталонії проголосував за незалежність цього автономного регіону від Іспанії.

Президент Беларуси Лукашенко совершит визит в Украину

Господин Лавров пожаловался на "визовую дискриминацию" граждан России в оккупированном Крыму

Едуар Філіп є членом партії «Республіканці» і, як очікується, зможе залучити до роботи уряду відомих політиків-консерваторів

Перший танкер з іранською нафтою Monte Toledo після зняття міжнародних санкцій з Ірану прибув в іспанський порт Альхесірас.

Президент США Барак Обама хоче запропонувати стягувати податок розміром 10 доларів з кожного бареля видобутої нафти - це третина від сьогоднішньої ціни на нафту. Зібрані гроші планується витрачати на екологічні та інфраструктурні проекти

Американские власти попросили ряд крупнейших банков страны не участвовать в сделках с российскими облигациями.

Медведєв заявив, що Росія не піде на поступки через санкції, що вона, незважаючи на них, розвивається і міцніє.

Міжнародний день пам'яток і визначних місць — відзначається щороку 18 квітня. Він спрямований на підвищення обізнаності громадськості з різноманіттям культурної спадщини, її вразливістю та необхідністю ефективних зусиль заради збереження її для подальших поколінь.

В цей день 2 лютого 1852 року у Лондоні на Фліт-стріт, 95, Товариством шанувальників образотворчих мистецтв відкритий перший громадський туалет. 

155 років тому французький мандрівник Анрі Муо виявив в джунглях Камбоджі гігантський храмовий комплекс Ангкор-Ват.

Мармурова група Лаокоона була знайдена 14 січня 1506 р.  

99 лет назад 30 августа 1918 года на заводе Михельсона на революционера Ленина было совершено покушение полуслепой эсеркой Фанни Каплан.

Трамп закінчив свою промову. Що вам сказати? Це було дуже сильно.

7 березня 1850 року у місті Годонін у Моравії (у регіоні Моравська Словаччина) в словацько-німецькій родині народився Томаш Ґарріґ Масарик  — чехословацький філософ, політичний і державний діяч, перший президент Чехословаччини (1918–1935).

Габріель Хосе де ла Конкордія Гарсія Маркес  (шанувальники доброзичливо називали його Габо) — видатний колумбійський письменник-прозаїк, журналіст, видавець і політичний діяч; лауреат Нейштадтської літературної премії 1972 року, лауреат Нобелівської премії з літератури 1982 року.

 

Удивительно, но метод, который предлагают ученые, является невероятно простым и доступным каждому.

Комиссия по торговле товарными фьючерсами США официально разрешила начать торговлю фьючерсами на биткоин. Об этом в пятницу, 1 декабря, сообщает агентство Bloomberg.

Військовий корабель виявили в латвійській ексклюзивній економічній зоні в 6 морських милях від територіальних вод ВМС

Жінки проти Трампа! Очікувалося, що в марші у Вашингтоні візьмуть участь до 200 тисяч осіб, однак незадовго до початку акції організатори підвищили очікувану явку до 500 тисяч,