Політика
Інструменти
Шрифт
  • Font Size
  • Default

Едуар Філіп є членом партії «Республіканці» і, як очікується, зможе залучити до роботи уряду відомих політиків-консерваторів

Новий президент Франції Еммануель Макрон призначив прем'єр-міністра країни. Ним, як і очікувалося, став 46-річний мер Гавра, республіканець Едуар Філіп, інформує Главком

Ім’я нового прем’єра оголосив генеральний секретар Єлисейського палацу Алексіс Колер, повідомляє кореспондент «Європейської правди».

Заява, що пролунала у присутності ЗМІ на ґанку Єлисейського палацу, була короткою – він лише оголосив рішення про призначення Філіпа прем'єром. Склад уряду назвуть завтра.

Важливо, що новий прем'єр не буде представником соціалістів (сам Макрон, як відомо, працював в уряді, сформованому Соцпартією). Едуар Філіп є членом партії «Республіканці» і, як очікується, зможе залучити до роботи уряду відомих політиків-консерваторів.

Нагадаємо, в Єлисейському палаці 14 травня відбулась урочиста церемонія передачі президентських повноважень новообраному президенту Франції Еммануелю Макрону.

Перший свій візит новий президент здійснить до Німеччини – вже у понеділок.